KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14744056

nr 1474 4056

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, landskap. Olja på duk, 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 71x91 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 13 juni 2022
kl 20:53:44